Web tasarım nedir? İnternette yer almak isteyenlerin kendilerini ifade edebilecekleri görsellerin hazırlanmasına web tasarım denir. Bunu çok farklı stillerde yapabilirsiniz, yazılım dillerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. İnternette yer almak istediğiniz kategoriye göre bu tasarımların fonksiyonellikleri farklılıklar gösterir.

Web tasarım yapılacak kişinin, kurumun olduğu sektör inceleyenerek siteyi kullanacak müşteri kitlelerinin istekleri gözönünde bulundurularak kullanıcı odakli bir web site tasarımı yapılmalıdır.

Web Tasarım

Büyüyen işletmeler için güzel web siteleri oluşturuyoruz. Hayallerinizdeki web sitesini tasarlayın ve rakiplerinizi geride bırakın.

Birisi işletmenizi duyduğunda ilk yaptığı şey web sitenizi ziyaret etmektir. Orada iyi bir ilk izlenim bırakmazsanız, yeni bir müşteri kazanma şansınız büyük olasılıkla ortadan kalkacaktır.

Web siteniz dijital vitrininizdir ve bu nedenle birinci sınıf olduğundan emin olmanız gerekir. New York’taki işletmeler için web siteleri tasarlıyoruz ve web sitesinin boyutuna bağlı olarak 4 hafta içinde hazırlayabiliyoruz. Sizin için güzel bir web sitesi oluşturacak ve hızlı bir şekilde tasarlayacak bir ekip arıyorsanız, biz sizin ekibiniz!

UYUMLU TASARIM
Web siteleri tüm cihazlarda uyumludur – mobil ve tablet.

KOLAY ÖZELLEŞTİRME
İsterseniz web sitenizde küçük değişiklikler yapabilmeniz için özelleştirilmiş yönetim paneli.

KULLANICI DENEYİMİ
Tasarım ve navigasyon siz, kullanıcı düşünülerek oluşturuldu.

OLAĞANÜSTÜ HIZLI HOSTİNG
Güvenilirlik ve hız için optimize edilmiştir!

GÜVENLİK
Web sitenize kötü bir şey olmasını önlemek için kapsamlı web sitesi güncellemesi ve güvenlik katmanları.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
Kullanıcıların işletmenizi Google’da daha hızlı bulabilmesi için SEO Uyumlu ve optimize edilmiş siteler.